לימור תמיר


לימור תמיר

 

מאמנת להחלמה בתפישה "מחלה היא יצירה".
לתפישה זו התוודעתי כאשר מתוך "בריאות" שלמה התפרצה בגופי בוקר אחד מחלה (חשוכת מרפא) בשם טרשת נפוצה.
לשמחתי הגעתי לפתח הקליניקה של התזונאית והמתקשרת אילנה רוגל, מחברת האנציקלופדיה "על רוח וחומר". דרכה יצאתי למסע מרתק שנמשך ומתפתח עוד בימים אלו, בהבנת התפישה שאנו ללא מודע יוצרים את המחלות בגופינו, שהמקור לכל מחלה הוא תמיד רגשי והתגובה הפיזית היא האחרונה בסדר הכרונולוגי של התפתחות המחלה, את בריאותי כבשתי בחזרה כאשר הבנתי את הדפוס ואת החשיבה את אותה התנהלות שגרמה למחלה לפרוץ בגופי, שם שיניתי , ניקיתי, ריפאתי, והגוף לא איחר להגיב בחזרה לאיזון.
התפישה ותהליך ההחלמה נתמך ע"י תזונה ברמה האנרגטית התואמת כל אדם על פי אישיותו.

בימים אלו מוקם מרכז "מגדלור" בו מתנהלים קורסים ע"י אילנה רוגל , על ידי ועל ידי אחרים אשר מובילים את התפישה המהפכנית והמדויקת.
כחלק ממסעי בעקבות המחלה שהיתי כשנתיים בניו יורק עם בת זוגתי עדי שהיא מרצה לפסיכולוגיה חיובית במרכז "מיטיב" בבינתחומי בהרצליה.
בארצות הברית שימשתי כמפיצה הראשית של קלפי POINTS OF YOU ודרכם חברתי למסע נפלא ברחבי ארה"ב בכנסים של מטפלים ומאמנים מכל העולם.
העברתי סדנאות למאמנים אמריקאים, וליבם ניצת כאחת מהבשורה שבקלפים הללו. מעבירה סדנאות POY גם בישראל, אוהבת מאוד את האינטראקציה המפתיעה בכל מפגש מול כל קבוצת אנשים, הקלפים מקלפים  ויחד עימם גם אני. מאמינה בשינוי טרנספורמטיבי כאשר נוצרת נקודת המפנה בחייו של האדם.
בימים אלו עובדת כמאמנת אישית להחלמה בתפישה הנ"ל, עובדת גם מול אנשים "בריאים" אך נטיית ליבי היא להעביר אדם עם מחלה למסלול חשיבה חדש, לעזור לו לשנות את הרצוי לו ולחזור לאיזון פיזי ורגשי בחייו.
מנובמבר 2011 בעלת טור קבוע "מחלה היא יצירה"  במגזין  "חיים אחרים"

 
שני משפטים שאני מאוד אוהבת: 

 

You teach best what you need to learn

 

Nothing is good or bad until we make it so

(שיקספיר)

 

 


המייל שלי: goodday1500@gmail.com  

נייד: 0547640649
"מגדלור" www.migdalor.net

 

אנו אוספים ומפתחים רעיונות חדשים
כל הזמן ונשמח לחלוק אותם עמכם.
הצטרפו לקבלת עדכונים בחינם:

 
אימייל*
 
 
שם*
 
 

 

 

 

 

Identity Websites, E-commerece and Advanced Portals
סמדר מיכל גרניט Michal Granit Design