אפרת שני


אפרת שני
היוזמת & מפתחת המשחקים והשיטה של Points of You
במאית תיאטרון, מאמנת אישית וקבוצתית, עם ניסיון רב שנים ביזמות וניהול וממש בימים אלה מתמחה כפוטותרפיסטית. בת 45, אמא ליהונתן ואביתר. 

עיקר המחקר שלי מתעסק בשני מושגים: עצירה והתבוננות.
את שני המושגים האלה בחרתי לחקור דרך צילום סטילס והחיבור שלו לטקסטים/ מילים או בפשטות כותרות.
צילום סטילס כי זוהי השפה של המאה21 , שפה חדשה שמתגבשת ליד זו המילולית. לשפה החזותית הזו יש את הכוח להניע אותנו לחשיבה חדשה, מטאפורית, המעוררת בנו השראה. שפת הצילום היא נגישה ומוכרת, וניתן דרכה לעקוף הגנות, ליצור תקשורת לא מילולית, לעורר יצירתיות, ליצור מיקוד, לשקף, לפתח ולמסגר מחדש.
צילום סטילס כי בצילום אנחנו למעשה עוצרים את הרגע, והרגע הזה, מאפשר התבוננות מאינסוף נקודות מבט. מסע ההתבוננות מאפשר לנו להגיע לתובנות, לנטרל ולו לרגע את החוץ מהפנים , ולהיפגש עם עצמנו.

אני אישה חוקרת, אוהבת, מתעניינת, רגישה, חופרת, מאוד יצרית ויצירתית, חיה את החיים במלואם, לא צפויה אבל מאוד מדויקת! מאז שאני זוכרת את עצמי אני במסע הזה שנקרא עבודה פנימית, זה התחיל מגיל ההתבגרות ששם פגשתי את המטפל הראשון, דרך סדנאות ה-I AM  בגיל 20, ועד היום, מטופלת סדרתית - כחוג המועדף עליי, פלוס נרשמת סדרתית לסדנאות, הרצאות וכמובן שלא מפסיקה ללמוד.

עובדת בעיקר עם קבוצות גם במפגשים חד פעמיים וגם לאורך זמן.
העבודה שלי היא יצירה של חוויות שמעבירות את התוכן. אני לא מעבירה תוכן כתוכן, אין לי גם מה להגיד לעולם, אבל יש בי את האפשרות לקחת כל תוכן ולהעביר אותו דרך חוויה שיוצרת תוכן פנימי אצל כל משתתף.
אני בעצם אומנית להתפתחות אישית וקבוצתית. אני עובדת דרך צילום, השראות, טקסטים, הרבה מוסיקה, תנועה, טבע, צבע, תיאטרון ברמת התפיסה ובכלל בכול כלי שעוקף את הידוע, הנוח והמוכר.
מאוד מחוברת לעבודה הקבוצתית גם כמנחה וגם כמשתתפת, יש משהו בעבודה הקבוצתית שמאפשר עבודה פנימית שמדמה חיים עבורי, אינסוף נקודות מבט, השתקפויות, המון השראה, מראות, גישות, עימותים שתמיד איכשהו מתחברים ויוצרים הקשר פנימי לכל אחד ואחד מאיתנו, מייצרים תובנה ויוצרים שינוי.

אז זו אני-
מלאה באהבה
אפרת

050-8855304
‏efrat@points-of-you.com
‏www.points-of-you.com


        
 

אנו אוספים ומפתחים רעיונות חדשים
כל הזמן ונשמח לחלוק אותם עמכם.
הצטרפו לקבלת עדכונים בחינם:

 
אימייל*
 
 
שם*
 
 

 

 

 

 

Identity Websites, E-commerece and Advanced Portals
סמדר מיכל גרניט Michal Granit Design