בני דרורי

 

 

בן 39 , נשוי לקרן ואבא ללולה (גולדנית מהממת), מתגורר ברמת גן .

 

מלווה עסקים בשיווק אינטגרטיבי באינטרנט – בשיטה שאני פיתחתי - "לחבר את הנקודות", מנחה סדנאות POINT-OF-YOU ומפתח מיזמים חדשניים באינטרנט.

 

את מסע ההתפתחות האישית שלי התחלתי באופן אינטנסיבי בשנת  2006.  בשלב הראשון עשיתי מהפך אישי בנושא כושר ותזונה, בשלב השני גיליתי את היצירתיות שהייתה חבויה בי ופיתחתי שתי אהבות גדולות הקשורות לעולם הבישול ועולם התיאטרון.

בהמשך לדרך שעברתי גיליתי את האהבה שלי לאנשים והרצון לעזור בתהליכים של ההתפתחות אישית (אני קורא לזה הגשמת חלומות) וזאת במקביל להגשמת החלומות האישית שלי והדרך לעצמאות כלכלית.

 

יש לי תואר ראשון -  BSc בתעשייה וניהול - התמחות במערכות מידע, ותואר שני -  MBA במנהל עסקים. עבדתי שנים רבות בייעוץ בנושאי תעשיה וניהול בתחום התעופה (אופטימיזציה תפעולית, תכנון משאבים, הקטנת עלויות, ניהול פרויקטים, שיפור שירות וכד') וכן הרציתי בפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון.

 

אני אדם של רעיונות ויצירתיות מצד אחד ושל תוכניות יישום מצד שני.

משפטי השראה (חלק מתהליך עולמות ההשראה אותו עוברים מנחים ב – POY): יש דלק, יש מים – יש חוויות (אבא – בדרכים), האושר נמצא בדברים הקטנים בחיים (טיול – דרום אמריקה), מזון הפועם בהתאם למקצבי הנשמה, מאפשר להנהיג את החיים (אילנה רוגל-על רוח וחומר), יש לנו את הטכנולוגיה ויש לנו את היכולת ... (The Six Million Dollar Man).

 

 

אל הקלפים התוודעתי בדוכן שוקולד בדיזינגוף סנטר, חיפשתי מתנה לשנה הראשונה שלי ושל קרן. בהמשך ,לקחנו אותם איתנו להודו שם פתחנו למטיילים וזה היה מדהים לראות איך אנשים מכל העולם מתקלפים ונפתחים.

אנחנו מעבירים סדנאות שונות ביחד ולחוד ומוכרים את הקלפים במחירים נוחים J. בסדנאות שלי אני משלב את כל העולמות בדגש על רוחניות פרקטית.

 

מוזמנים להתקשר ...

בני

054-6463866

Benny.drori@gmail.com

 

www.thequest.co.il

אנו אוספים ומפתחים רעיונות חדשים
כל הזמן ונשמח לחלוק אותם עמכם.
הצטרפו לקבלת עדכונים בחינם:

 
אימייל*
 
 
שם*
 
 

 

 

 

 

Identity Websites, E-commerece and Advanced Portals
סמדר מיכל גרניט Michal Granit Design